Hakkımızda

Yirmi Yıllık En İyi Deneyim


20 yılı aşkın tecrübe ile 2006'dan beri Ankara Etimesgut'ta Ankara Mert Motosiklet olarak hizmetimizi sürdürmekteyiz. Motosiklet tamir ve bakımı, yedek parça temini ve BAJAJ Ankara yetkili servis hizmeti sunuyoruz.

2006 yılında sektöre Ankara’nın Etimesgut ilçesinde motosiklet ve bisiklet tamir, onarım, bakım, yedek parça, vb. faaliyetleriyle adım atan Ankara Mert Motosiklet kurulduğu günden bu yana kalite anlayışından, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımından taviz vermeyerek hep yarınların ihtiyaçları doğrultusunda kendini dizayn etmiştir. Bu doğrultuda misyonunu ve vizyonunu genişleterek siz değerli müşterilere marka tadında bir hizmet anlayışını sunabilmek için çaba harcamaktadır. Ankara Mert Motosiklet motosiklet sektöründeki kesintisiz 20 yılı aşkın ve 2 kuşaktır gelen deneyimiyle teknolojik alana gerekli yatırımları gerçekleştirmiş. ankaramertmotosiklet.com Markasıyla e-ticarete adım atarak, Türkiye’nin her yerine ulaşıp müşterilerinin motosiklet ihtiyacını gidermeye yönelik çalışmaktadır. 20 yılı aşkın geçmişimizin verdiği gururla dün yapılanları değil yarın neler yapacağımızı düşündük. Tecrübelerimizle sektörün en önemli oyuncularından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek işimizi severek yapmaya devam ediyoruz. Her anımız, her hizmetimiz sektöre yön vermektedir. Sektör tarafından izlenen ve örnek alınan bir firma olmanın gururunu her an yaşıyoruz.

generic
generic
generic

Eğer aracınızın muayene zamanı geldiyse siz muayeneye gitmeden önce biz tüm bakım ve kontrolleri yaptıktan sonra rahatlıkla gidebilirsiniz.

ANKARA'DA DÜRÜST VE GÜVENİLİR MOTOSİKLET TAMİR HİZMETİ Mİ ARIYORSUNUZ?

En Doğru Adres Etimesgut/Ankara'da

Hemen Randevu Alın

BİZİ ARAYIN

+90 533 746 14 45